Jak pracujeme

bzcompany podpora
Podpora

Volejte po-pá 8:00 - 17:00

774 700 545

podpora@bzcompany.cz

 

Jak se tvoří galerie a vkládají fotky?

Galerie slouží pro prezentaci obrázků v libovolných částech stránek. Jednotlivé galerie je možné řadit pod sebe do podgalerií a doplňovat o textové obsahy. O samotném přiřazení galerií pod určité obsahy se dočtete více v doplňcích obsahu.


Galerie

Přidání nové galerie (1)

Novou galerii přidáme pomocí tlačítka "Přidat" na pravé straně. Po rozkliknutí se nám objeví stránka, na které musíme vyplnit název galerie a případně můžeme doplnit i další informace, jako je Perex, Nadřazená galerie a Zveřejnění. Po vyplnění nezapomenout uložit.
pozn. Dokud galerii nezařadím pod nějaký obsah na webu se nám neukáže.

Podgalerie (2)

Podgalerie jsou další galerie zařazeny pod jednu hlavní, nejčastěji se používá při výpisu galerií. Výpis podalerií zobrazíme oři kliknutí na "zobrazit podgalerie". Podgalerií může být neomezený počet.

Práce s jednotlivými galeriemi (3)

Jednotlivé galerie můžeme libovolně posouvat pomocí ikon šipek na pravé straně nebo mazat pomocí křížku. Pro úpravu konkrétní galeriejednoduše klikneme na její název.


galerie.jpg

Soubory v galerii

Přidání souboru

Soubor přidáme pomocí vyznačené složky na pravé straně stránky. Můžeme zvolit nahrávání z url adresy nebo přímo z počítače a vybrat můžeme více položek najednou. Po vybrání stačí kliknout na nahrát.
pozn. Pozor, galerie má omezený limit velikosti fotek. 

Práce se souborem

Po nahrání můžeme pomocí bílého tlačítka (2) přidat k obrázku popisek a pomocí křížku (3) jej můžeme z galerie odstranit.

galerie-soubory.jpg


Úprava galerie

Základní data

V každé vytvořené galerii můžeme kdykoliv měnit titulek, určit, zda bude aktivní (viditelný na stránkách), či ne, doplňovat nebo obměňovat perex, díky kterému bude galerie více viditelná i ve vyhledávání na internetu a také její datum.

Podrobnější popis základních dat najdete zde.

Řazení pod obsah

Mimo řazení do podgalerií je vhodné galerii zařadit i pod obsah. Více informací ohledně řazení pod obsah zde

SEO

Pomocí SEA vyplníme klíčová slova, titulek a popis. Jak nejlépe vyplnit tuto část a zvyditelnit tak své stránky najdete zde.

Doplňující parametry

O doplňujících informacích najdete více informací zde.

galerie_obr.png