Jak pracujeme

bzcompany podpora
Podpora

Volejte po-pá 8:00 - 17:00

774 700 765

podpora@bzcompany.cz

Všechny dotazy a požadavky na zákaznickou podporu jsou zpoplatněny dle aktuálního ceníku.

5134336.jpg

Kariéra u BZ Company

Vyjděte své budoucnosti vpřed.

O nás:

Společnost BZ Company Internacional s.r.o. se sídlem v Olomouci působící na českém trhu od roku 2006. Dlouhodobě se zaměřujeme na poskytování komplexních služeb v oboru informačních technologií především v oblasti internetu a reklamy. Naší hlavní náplní je vývoj webových portálů a systémů tvořených na míru konkrétním organizacím. Navrhujeme a tvoříme jednak webové stránky prezentačního charakteru, ale i stránky, s rozsáhlejší administrací, která zahrnuje rozsáhlý redakční systém, napojení e-shopů, fakturačních systémů, CRM systémů, řízení projektů a řadu dalších funkcí – zcela podle potřeb objednatele.

Aktuálně hledáme:

BACKEND VÝVOJÁŘ

Náplň práce:
Hledáme do svého týmu kolegu - programátora vývojáře, který bude s námi vytvářet databáze a další systémy "šité" na míru našim klientům.
Máte logické myšlení, schopnost učení se novým věcem a možnostem použitého programovacího jazyka, jste flexibilní, tvůrčí a samostatný, jste týmový hráč? Pak Vás rádi přivítáme v našem kolektivu!

Požadujeme tyto znalosti:

PHP:

  • dobrá znalost oop - nutností
  • znalost php 7.0 a vyšších, znalost frameworků (nette, laravel či jiné) - výhodou
  • strukturovaný přehledný zápis a popisování/komentování kódu
  • optimalizace procesů pro zvýšení efektivity a rychlosti běhu

MySQL:

  • perfektní znalost indexů a cizích klíčů (princip fungování) nutností
  • triggery a procedury, znalost rozdílů mezi typy úložišť- výhodou
  • kompletní návrh struktury a její optimalizace

Javascript:

  • znalost na pokročilé úrovni
  • oop, typescript, ECMAscript2015(ES6) - výhodou

Ostatní:

  • HTML + CSS - nutností
  • MSSQL - (alespoň částečná znalost)

Co nabízíme:

  • práci na HPP
  • profesní i osobní růst při vzájemné spolupráci se zkušenějšími kolegy
  • platové ohodnocení na základě zkušeností a kvalitě odvedené práce
  • pružnou pracovní dobu
  • částečný home-office
  • sick days
  • práci v mladém a i navzdory formálnostem pohodovém týmu
  • pracoviště v Olomouci blízko vlakového nádraží
  • datum nástupu dle dohody

Kontaktujte: prace@bzcompany.cz

FRONTEND VÝVOJÁŘ

Hledáme do svého týmu kolegu - programátora vývojáře, který bude s námi vytvářet webové stránky a e-shopy. Máte logické myšlení, schopnost učení se novým věcem a možnostem použitého programovacího jazyka, jste flexibilní, tvůrčí a samostatný, jste týmový hráč? Pak Vás rádi přivítáme v našem kolektivu!

Každopádně pro práci potřebuješ znalost:

  • HTML + CSS3 (uvítáme znalost preprocesoru LESS)
  • PHP
  • MySql
  • Javascript

Fakt oceníme:

  • Pokud jsi hračička a baví tě vymýšlet pěkné animace a efekty (škaredé nikdo nechce)
  • Zkušenosti s WordPressem, taky uvítáme!

Očekáváme:

  • spolehlivost
  • pečlivost (až puntičkářskou)
  • komunikativnost

  • sick days

PRODUKTOVÝ MANAŽER-OBCHODNÍK (IT)

Hledáme do svého týmu kolegu produktového manažera-obchodníka, který bude mít zodpovědnost za portfolio svěřeních produktů – šablonová řešení webových stránek, e-shopu a CRM.

Obchodní část

  • příprava a realizace obchodní strategie a s tím spojený prodej
  • jednání s potenciálními i stávajícími obchodními partnery
  • spoluvytváření a realizace marketingového plánu
  • vyhledávání obchodních příležitostí, reprezentace společnosti a svěřených produktů na akcích (konference, veletrhy apod.)

Realizační část:

  • jednání s klienty ve věci úprav šablonového řešení (změna designu, loga apod.)
  • koordinace realizace šablonového řešení (pracovníci na zakázce, termíny, komunikace s klienty apod.)
  • předání produktu klientovi (případně vč. zaškolení)

Nutné předpoklady:

  • min. SŠ vzdělání – praxe v oblasti obchodu alespoň 2 roky
  • obchodní myšlení, klientský přístup
  • základy grafiky a orientace v tvorbě webu, kreativní vnímání vizuální stránky webů
  • koncepční myšlení, strategický přístup, strukturovanost, důslednost
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B, praxe v řízení
  • dobrou uživatelskou znalost PC: MS Office a internet

Lokalita: Celá ČR
Jazyky: ČJ (AJ výhodou)
Místo práce: Olomouc/Brno nebo i možnost plně homeoffice
Úvazek: HPP/IČO, plný
Odměna: 20.000 Kč - 28.000 Kč + provize (neomezené)
Nástup: dle domluvy