Jak pracujeme

bzcompany podpora
Podpora

Volejte po-pá 8:00 - 17:00

774 700 765

podpora@bzcompany.cz

 

Nastavení parametrů pro mall XML feed

Pro správné fungování mall feedu je nutné přiřadit jednotlivé parametry k mall parametrům. Konkrétně se to týká kategorií, parametrů, hodnot a výrobců. Kolonky pro vpisování ukrývají našeptávač, stačí tedy napsat první písmenko a již nám začne nabízet možnosti.

 

K feedu se dostaneme přes "produkty", v levém menu "Můj obchod". Zobrazí se mi úvodní stránka obchodu a opět v levém menu vybírám položku "mall parametry" - pod položkou nastavení.

mall_1.png

mall_2.png

 

Na stránce "Mall parametry" se ná zobrazí výčet všech parametrů, které je nutně postupně přiřazovat. Je potřeba postupně, protože jednotlivé kombinace nefungují bez vyplněných předchozích, tak jak jdou po sobě.

Nejvhodnější cesta je prvně vyfiltrovat dané kombinace. Tedy prvně klikneme na kombinaci "kategorii".

 

mall_3.png

Po vyfiltrování vybrané kombinace vpisujeme a zároveň vybíráme název. Políčku funguje našeptáváním. Po vypsání 2 písmenek začíná reagovat našeptávání parametrů Mall.

mall_4.png

Jakmile vyplníme kategorii, zrušíme filtr kombinace a přesouváme se na další a tím jsou parametry. Takto postupujeme, dokud nevyplníme všechny kombinace.

MALL ID se vyplňuje sám po vypsání/vybrání názvu.

Produkty na mall.cz se zobrazují do pár hodin.

Na stránce je možné vyhledávat, nastavovat si položky na počet stran, seřadit podle nebo zobrazit ještě nevyplněné parametry.