Jak pracujeme

bzcompany podpora
Podpora

Volejte po-pá 8:00 - 17:00

774 700 765

podpora@bzcompany.cz

 

Nový produkt a jak ho nastavím

Pomocí přehledného návodu Vám pomůžeme vytvořit nový produkt, který komplexně nastavíte a uvedete do prodeje. Produkty je samozřejmě možné hromadně importovat z jiného zdroje, to se však řeší individuálně.


Přidání nového produktu

Prvním krokem je samotné přidání produktu, ve kterém si zvolíme výstižný název, URL, kódy a sazbu DPH.

  • Název 
  • Název URL - URL se automaticky vyplní sama, je možné ji administrovat  v případě, že ptořebuje jinou URL adresu než  je název
  • Kód produktu - Zde vložíte vlastní označení produktu
  • EAN
  • Sazba DPH - výběr sazby DPH u konkrétního produktu

novy_produkt.png


Základní data

Základní data každého jednotlivého produktu můžeme upravit kdykoliv. Většinu máme vyplněné z předchozího kroku, velmi důležitý je zde mimo jiné perex.

  • Perex - Perex je krátký popis z pravidla o rozsahu pár krátkých vět či rozvinutějšího souvětí, který je důležitý pro SEO i pro následně vyhledávání v internetových prohlížečích. 
  • Hledané výrazy - Hledané výrazy jsou klíčová slova, pomocí kterých zákazník najde lépe produkt ve vyhledávání. Jedná se o specifické názvy, pod kterými může produkt hledat.

zakladni_data.png


Cena

Veškeré informaci ohledně ceny plníme v modulu "Ceny". Volíme zde částku v CZK, EUR, ale i DPH. 

cena.png


Zařazení do kategorie 

Kategorie je první "Podstránkou" Produktů v menu, zvolíme si zde tedy hlavní rozřazení našeho eshopu. Samotnou správu provádíme v nastavení eshopu, jednotlivý výběr pak u produktů.

Kategorie jsou velmi důležité pro celkové rozřazení našeho eshopu.


Štítky

Po zařazení do kategorie se nám zpřístupní možnost přidávání štítků, které pro zvolenou kategorii nebo celý obchod máme nastavené. Štítky upravujeme opět přes "Můj obchod", následně je přidáváme v detailu produktu. Zařazení do skupin

Jednotlivé produkty nemusí být jen v základních kategoriích.. Máte naskladněnou novou kolekci, aktuální výprodej nebo chcete například zviditelnit produkty konkrétní značky? Není problém, v "Můj obchod" si vytvořte skupinu, zvolené produkty vložte a následně už jen prolinkujte na obsahovou stránku.HTML obsah (Wysiwyg editor)

V HTML obsahu pracujeme stejně, jako při obsahových stránkách. Editor je velmi podobný práci s Wordem a pomocí předdefinovaných šablon či čistého textu zpracováváte popisy u svých produktů. Více zde

SEO

Ani u produktů nezapomínáme na SEO, které je důležité pro následnou propagaci a zobrazování na webu. Propisujeme zde titulek, klíčové slova a popisek.Rozšířené

Chcete ke svému produktu uvést podrobné informace? Zde je na to prostor. Možností jsou zde volby k záruce, jednotek v balení/množství, rozměry produktu, váha a nadrozměrný produkt.

*Funkce modulu se tvoří na míru.

rozsirene.png


Fotogalerie

Fotogalerii používáme stejně jako klasickou galerii, u konkrétního produktu vkládáme námi zvolené fotografie - 1. fotografie je vždy titulní.

fotogalerie.pngParametry

Parametry jsou vždy vázány na námi zvolenou kategorii, do které produkt spadá. Z těchto parametrů pak můžeme vybírat konkrétní možnosti. Na videu si ukážeme vytvoření parametrů i jejich následně přiřazení.


Sklad a expedice

Zde můžete u každého produktu hlídat jeho dostupnost, kusy na skladu, možnost doskladnění a spoustu dalšího. 

Varianty produktu

Připravujeme. 
*Aktuálně s nimi potřebujte pomoci? Obraťte se na podpora@bzcompany.cz Bezplatně Vám vyhotovíme manuál.Připojené produkty

Prodáváte kabát a rozhodně k němu nemůže chybět šála ze stejné kolekce? Ukažte ji potencionálním zákazníkům přes připojené produkty, které se budou zobrazovat v dolní části nabídky u detailu produktu jako Související produkty.

souvisejici_produkty.png